• POZ - PODSTAWOWA OPIEKA ZDROWOTNA

  Zapraszamy do zapisania się do naszej przychodni w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Oferujemy pełen zakres usług związany z POZ.

 • AOS - AMBULATORYJNA OPIEKA SPECJALISTYCZNA

  ASO - Zapraszamy do skorzystania z 13 poradni specjalistycznej, w których przyjmują doświadczeni i sprawdzeni lekarze specjaliści. Porady w ramach NFZ i porad komercyjnych.

 • PZP - PORADNIA ZDROWIA PSYCHICZNEGO

  Poradnia Zdrowia Psychicznego to zazwyczaj pierwsze miejsce kontaktu osoby z problemem natury psychicznej z psychologiem lub lekarzem psychiatrą.

 • MP - MEDYCYNA PRACY

  Zapraszamy do skorzystania z wszechstronnej i profesjonalnej opieki lekrzy medycyny pracy. Oferujemy zakładom pracy kompleksowe badania pracowników.

 • DIAGNOSTYKA MEDYCZNA

  W ramach umowy z NFZ oraz porad komercyjnych oferujemy Państwu szeroki zakres badań USG, OCT, HOLTER 24W i wielu innych.

 • BADANIA LABORATORYJNE

  Współpracując z labolatorium ALAB, mamy możliwość zaoferowania Państwu pełne spektrum badań laboratoryjnych.

REJESTRACJA DO LEKARZY SPECJALISTÓW

Poniżej udostępnimy Państu formularz rejestracji do lekarzy specjalistów.

W celu zarejestrowania się do lekarza specjalisty prosimy wybrać odpowiedni formularz i wypełnić wszystkie wymagane pola oznaczone czerwona gwiazdką.
Po wysłaniu formularza należy oczekiwać na wiadomość telefoniczną lub e-mail, w której otrzymacie Państwo informację potwierdzającą wykonanie rezerwacji wraz z informacją o terminie wizyty. 

Po potwierdzeniu terminu wizyty u lekarza specjalisty, warunkiem koniecznym jej realizacji, jest dostarczenie do rejestracji przychodni VITAMED ul. Wileńska 18 w Warszawie, w terminie 14 dni roboczych, oryginału (forma papierowa) skierowania do lekarza specjalisty.

UWAGA!
NIEDOSTARCZENIE ORYGINAŁU SKIEROWANIA W TERMINIE 14 DNI SKUTKUJE SKREŚLENIEM Z LISTY OCZEKUJĄCYCH (WYKREŚLENIE TERMINU WIZYTY) BEZ INFORMOWANIA PACJENTA.

 

 

REJESTRACJA NA PIERWSZĄ WIZYTĘ

(wymagane skierowanie)

REJESTRACJA NA KOLEJNĄ WIZYTĘ

(rejestracja na wizyty bez skierowania)